100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Кариана се препъна в Трявна

Първи точки през новия сезон на Северозападната Трета лига загуби Кариана (Ерден). Селекцията на Атанас Джамбазки завърши 0:0 в Трявна срещу едноименния тим в мач от 4-ия кръг на първенството. Първото полувреме бе по-слабото, като липсваха и ситуациите пред вратарите.

След почивката гостите натиснаха, но това не стресна домакините, които се бореха за всяка топка. Добър мач за вратаря им, който бе на мястото си в критичните моменти пред голлинията. Веднъж и гредата му помогна – в 85-ата минута Румен Рангелов я уцели. Секунди преди края пък Ангел Русев от няколко метра насочи топката в стража на Трявна.