"Карнобат" пропусна да изненада "Миньор" като гост

Близо до успех бяха футболистите на "Карнобат", при това като гости на коравия "Миньор" в Раднево. Момчетата на играещия треньор Георги Калоянов отстъпиха с 2:3, но оставиха повече от добри впечатления с играта си.

Двубоят започна по най-добрия начин за "Карнобат", който поведе с гол на новото попълнение Милен Стоянов. След попадението дойде ред да бъде изпълнена дузпа в полза на "Карнобат". Зад топката застана Георги Калоянов, който обаче пропусна да завиши преднината на своя отбор.

Не след дълго домакините изравниха - от дузпа. Първата част обаче приключи в полза на "Карнобат" - 2:1. Второто попадение за карнобатлии бе дело на Живко Димов, отново от дузпа.

След почивката домакините от "Миньор" първо изравниха, а след това и вкараха трети гол за крайното 3:2 в тяхна полза.

Следващият двубой на "Карнобат" е в петък, 8 септември, когато от 17 ч. на Градския стадион в Карнобат ще гостува "Загорец" /Нова Загора/.