Миньор (Перник) с важен успех над Ботев (Ихтиман)

Отборът на Миньор (Перник) постигна трудна победа с 2:1 над Ботев в Ихтиман в мач 4-ия кръг на Югозападна трета лига. Двубоят започна по-добре за домакините и един от най-активните на терена Димитър Коларов спечели дузпа за Ботев. Зад топката застана бившият играч на Миньор (Перник) Владимир Бахъров, който не сбърка. При 1:0 завърши и първата част.

Нещата през второто полувреме се промениха тотално и гостите от Перник успяха да стигнат до трите точки. В герой за “чуковете” се превърна Кристиян Ковачев, който заби и двете попадения във вратата на Ботев.