Пирин (ГД) и Беласица не се победиха

Отборите на Пирин (Гоце Делчев) и Беласица завършиха наравно 1:1 в мач от третия кръг за първенството на ЮЗ Трета лига. След почивката първи откриха резултата петричани. В 52-рата минута пред вратата на домакините след изпълнен ъглов удар от Марти Таушанов в наказателното поле на Пирин настъпи меле, Иван Грънчаров изби кълбото, което попадна у Владимир Кабранов от гостите, последва шут и след рикошет в противников защитник кълбото се спря в мрежата за 0:1. Радостта на "комитите" бе кратка. В 64-тата минута Виктор Шишков от фаул изпрати топката под напречната греда и въпреки усилията на вратаря Благой Стоянов тя се озова в мрежата за 1:1. До края на мача на два пъти пропуски направи Тодор Кръстев и веднъж Марти Таушанов за отбора на Беласица и Виктор Шишков за Пирин (Гоце Делчев).