Карнобат с лекция в Ягода

Разгромна победа с 8:1 постигнаха футболистите на Карнобат, които гостуваха на новака в групата Тунджа (Ягода), в среща от 3-ти кръг на Трета лига – югоизточна зона.

Момчетата на играещия наставник Георги Калоянов бяха безкомпромисни със своя опонент, като до почивката водеха "само" с 2:0 в резултата. Вихрушката от голове бе през втората част, когато карнобатлии нанизаха още 6 попадения, а получиха едно в своята врата.

Живко Димов бе над всички със своите 4 гола във вратата на Тунджа. Освен него, за Карнобат се разписаха още Трендафил Момчилов и новите попълнения Гюнай Христемов и Кристиян Христов. Домакините от Тунджа си вкараха и автогол.

Победата е трета поредна за Карнобат в шампионата. Тимът на Георги Калоянов има най-много реализирани попадения от всички участници в дивизията до момента – 13.

В следващата си среща Карнобат ще бъде домакин на доскорошния участник във Втора професионална лига Левски (Карлово). Двубоят е в сряда, 30 август, от 18:00 ч. и е от междинния ,4-ти, кръг на Трета лига – югоизточна зона.