Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0

Чочев тръгна с победа в Серия "Б"

Българският национал Ивайло Чочев дебютира в Серия "Б" с победа. Халфът игра пълни 90 минути за своя тим Палермо при победата с 2:0 над Специя в мач от първия кръг за сезон 2017/2018 година. Именно "розовите" са основен фаворит за промоция, след като изпаднаха от Серия "А" преди няколко месеца. Бившият футболист на ЦСКА пропусна да вкара първия си гол във втория ешелон на Италия в средата на второто полувреме, когато сицилианците вече водеха с 2:0.

Головете на южняците отбелязаха Трайковски още в 10-ата минута и Несторовски в 53-ата минута. Чочев и съотборниците му пропуснаха да стартират сезона с още по-убедителна победа, но въпреки това, показаха че са тима, с който всеки ще се съобразява през тази кампания.