Черноморец (Балчик) излъга Монтана, Балджийски изгонен в повторния си дебют

Отборът на Черноморец (Балчик) победи с 1:0 Монтана в мач от шестия кръг на Втора лига. Единственото попадение бе дело на защитникът Виктор Митов още в 12-ата минута. Повторен дебют за гостите направи Борислав Балджийски, който дойде от Черно море. Крилото се появи на трена на почивката, но си изкара два жълти картона и в края на мача бе изгонен.

По този начин двата тима се изравниха по точки в класирането. Новакът във втория ни ешелон записа втори успех и вече заема осмо място с актив от седем точки. Монтана, който миналата година пък беше в елита, също има толкова. Двата тима са само на точка от опасната зона и на седем от лидера Царско село.

Черноморец (Балчик) - Монтана 1:0