Маритимо oтстрани Ботев, но се предаде пред мощта на Динамо (видео)

Украинският гранд Динамо (Киев) се оказа прекалено голяма хапка за португалския Маритимо, който отстрани Ботев (Пловдив). Днес “лъвовете” се предадоха пред футболистите на Александър Хацкевич, които с общ резутат 3:1 се класираха за групите на Лига Европа.

Самата среща започна по-добре за домакините и логично Денис Гармаш направи резултата 1:0. Три минути по-късно Мирозюк увеличи преднината на Динамо. При 2:0 завърши и първата част. Второто полувреме стартира ударно за киевчани и Гонсалес направи резултата класически, след като получи пас от голямата звезда Андрей Ярмоленко. Все пак в 68-ата минута Ердем Шен вкара почетното попадение за Маритимо, което обаче се оказа и крайно недостатъчно.

Динамо (Киев) - Маритимо 3:1