Септември (Симитли) загуби от израелци

Септември (Симитли) загуби от третодивизионния израелски Кфар Касим с 1:2 в контролна футболна среща, играна на градския стадион в Разлог. Отборът от Израел е на подготвителен лагер в Банско. Символичните гости поведха с 2:0 с голове на Егелщайн в 12-ата и Ревиво в 48-мата минута. Попадението за Септември вкара Стойко Иванов осем минути преди края на мач. Същият футболист преди това удари и греда за Септември. Наставникът на отбора от Симитли Спас Стоименов пусна в игра предимно юноши и само трима души от първия отбор - Методи Илиев, Стойко Иванов и Евгени Тунтев. Цял мач за Септември игра привлеченият преди дни от Пирин Благоевград Васил Божинов.