Сент Етиен продължава ударно в Лига 1

Отборът на Сент Етиен записа трета поредна победа от началото на сезона в Лига 1. “Зелените” постигнаха класически успех срещу новака Амиен и се нареждат до Монако на върха на класирането. Играчите на Оскар Гарсия поведоха с две попадения от дузпи през първата част. Първо Жонатан Бамба откри, а след това Брайън Дабо удвои. След почивката авторът на второто попадение добави още един гол и така оформи крайното 3:0.

Освен че е с пълен актив от началото на шампионата, Сент Етиен все още не е допуснал гол във вратата си и головата разлика на тима е 5:0. Амиен от своя страна е на другата крайност и тимът все още е без спечелена точка и без вкаран гол от старта на първенството.