Арда отново громи и оглави класирането в Югоизточната Трета лига

Футболистите на Арда  разгромиха с 6:0 тима на Тунджа 2006 (Ягода)  в мач от втория кръг на първенството в Югоизточна „В“ група. Точни за кърджалийци бяха Димитър Алексиев, Георги Стефанов, Ахмед Осман, Беркай Халил, Владислав Мисяк и Митко Плахов.

Двубоят се изигра на обновения стадион „Дружба“ в Кърджали пред пред 3 000 зрители.

Възпитаниците на Елин Топузаков започнаха срещата напористо и до 17-та минута вече водеха с 2:0. През второто полувреме домакините вкараха още  четири попадения. Това е втори успех за кърджалийските футболисти в тазгодишния шампионат.

Арда разби Тунджа с 6:0 Старши треньорът на Арда Елин Топузаков остана доволен от играта на своите възпитаници. „От мач на мач изглеждаме по-добре на терена. Футболистите са свежи и в добро кондиционно състояние. Но не трябва да се заблуждаваме, все още имаме пропуски, които трбва да ги подобрим“ заяви Топузаков. Той подчерта, че е останал доволен от въодушевената публика, която винаги може да даде повече сили на тима в домакинските срещи.
Наставникът на Тунджа Димитър Иванов сподели, че са загубили от много силен отбор“. „Домакините бяха по-подготвени и не можахме да реагираме“, заяви Иванов.