Локо (ГО) си тръгна с трите точки от “Арена Созопол”

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) постигна лесен успех с 3:1 над Созопол в мач от 5-ия кръг на Втора професионална лига. Футболистите на Александър Димитров започнаха мача по-добре и логично в 25-ата минута Александър Киров откри резултата на “Арена Созопол” . В края на първата част Деян Христов направи 2:0.

През второто полувреме играчите на Румен Димов показаха по-добра игра и резервата Христо Каймански намали. Крайният резултат в сблъсъка оформи Балъков в последните секунди на срещата.

В следващия кръг Локомотив (Горна Оряховица) е домакин на Ботев (Гълъбово), а Созопол гостува на лидера Царско село.

Созопол - Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
0:1 Киров (25)
0:2 Христов (42)
1:2 Каймакански (78)
1:3 Балъков (90)