Ново силно представяне на Уотфорд, Ричарлисон с първи гол в Премиър лийг (видео)

Уотфорд победи с 2:0 Борнемут на "Виталити Стейдиъм" и затвърди доброто впечатление, което отборът остави в първия кръг, когато направи 3:3 с Ливърпул у дома. Бразилският нападател на "стършелите" Ричарлисон откри резултата в 37-ата минута, когато засече отблизо центриране на рекордното попълнение на тима Андре Грей. Етиен Капу удвои в 86-ата минута с удар от 25 метра.

Беник Афобе и Джошуа Кинг пропуснаха най-добрите положение за Борнемут, като в първия случай Аурелио Гомеш спаси, а след това нападателят стреля с глава над вратата. Така "черешките" загубиха и втория си двубой от новия сезон в Премиър лийг.

Победата бе първа за Уотфорд за първенство от април насам.