Отборът на Хичо не се даде на ЦСКА (М) и продължава без загуба (видео)

Отборът на Урал продължава без загуба от началото на сезона в руското първенство. Финалистът за Купата на Русия през миналия сезон завърши 0:0 като домакин с ЦСКА (Москва) в среща от 7-ия кръг на Премиер Лигата. По този начин футболистите на бившия наставник на Славия Александър Тарханов записаха шесто равенство. Те имат и една победа и заемат шесто място във временното класиране с 9 точки. “Армейците” са трети с 13 точки, като днес регистрираха първото си равенство в шампионата през този сезон.

Българското крило на тима от Екатеринбург Николай Димитров - Хичо не бе в групата на Урал за мача. Бившият играч на Левски пропусна двубоя поради контузия. Георги Миланов пък започна на пейката за ЦСКА (Москва) и се появи на терена в 83-ата минута на мястото на Александър Головин. Миланов обаче не успя да помогне на столичани да изтръгнат победата в заключителните минути.