Брадли Райт-Филипс класира Ню Йорк на финал за US Open Cup

Брадли Райт-Филипс се разписа два пъти за Ню Йорк Ред Булс при победата с 3:2 над Синсинати в мач, който класира Ню Йорк на финала на US Open Cup в САЩ. Синсинати поведе с 2:0, но в последния четвърт час Ню Йорк достигна до пълен обрат. В 75-ата минута Гонсало Верон се възползва от грешка в отбраната на Синсинати и намали пасива на Ред Булс, а три минути след това Райт-Филипс с глава направи резултата 2:2. В самия край на двубоя Райт-Филикс вкара за 3:2 след центриране на Сал Зицо. Двубоят между двата състава беше изгледан от 33 250 зрители на стадиона, което е вторият най-посетен мач в историята на първенството в САЩ. В двубоя за титлата на 20 септември Ню Йорк Ред Булс ще срещне Спортинг Кей Си, който отстрани Сан Хосе Ърткуейкс след изпълнение на дузпи.