Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Треторазряден тим изхвърли Хамбургер за Купата

Елитният Хамбургер ШФ отпадна в първия кръг на турнира за купата на Германия по футбол. Трикратният носител на трофея загуби с 1:3 при гостуването си на треторазрядния Оснабрюк, въпреки че игра през по-голямата част от двубоя с човек повече. Защитникът на домакините Марсел Апия получи директен червен картон още в18-ата минута. С числено намален състав Оснабрюк стигна до три попадения чрез Халил Савран, Марк Хайдер и Ахмет Арслан, а голът от дузпа на Боби Ууд четвърт час преди края беше малка утеха за възпитаниците на Маркус Гиздол.