Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Болоня изхвърча за Купата на Италия

Елитният Болоня приключи в третия кръг участието си в турнира за Купата на Италия, след като претърпя шокираща домакинска загуба с 0:3 от Читадела. Двубоят за тима на треньора Роберто Донадони започна кошмарно, след като Симоне Верди беше изгонен още в петата минута.

Четвърт час по-късно гостите откриха чрез Коуаме, а малко преди почивката покачиха на 2:0 чрез Паса. През второто полувреме Литери оформи крайното 3:0. Следващият съперник на Читадела ще бъде СПАЛ 2013, който надигра с 1:0 Ренате.