Септември (Симитли) започна с убедителна победа сезона на Югозапад

Отборът на Септември (Симитли) започна с убедителна победа новия сезон в Югозападната трета лига. В среща от първия кръг отборът от Симитли победи с 4:0 Германея (Сапарева баня) и оглави класирането в групата. Това бе и най-убедителната победа в кръга на Югозапад.

С два гола на Исмаил Креболиев домакините поведоха с 2:0. Юношата на Пирин (Благоевград) се разписа в 11-та и 26-тата минути. Друг юноша на "орлетата" - Даниел Гогов, направи резултата класически в 65-тата минута. Той се завърна в родния си Симитли само преди седмица от Миньор (Перник). В последната минута влезлият като резерва Ибрахим Алим асистира на Борислав Хазуров за крайното 4:0.