ЦСКА 1948 стъпи накриво срещу Беласица

Отборът на ЦСКА 1948 стартира с равенство 1:1 дебютното си участие в Югозападната трета лига. На стадиона в "Драгалевци" играчите на Валентин Илиев стъпиха накриво срещу Беласица (Петрич). Още в третата минута Любомир Танев препарира Сайков с гол от над 20 метра, като даде аванс на гостите.
В 59-ата минута Николай Хаджиниколов изравни с глава от един метър, след като Гущеров проби отляво, а Хазуров игра с глава. Попадението бе първо в историята на "червените" в третото ниво на родния футбол.

В оставащите минути до края имаше само един отбор на терена, който търсеше победата на всяка цена, и това бе този на домакините. Първо попадението на Костадин Хазуров в 66-ата минута бе отменено поради засада. Нещо, което не се хареса на Вальо Илиев, който потърси обяснение от реферите. Последва невероятен пропуск с глава на Хазуров, а след това Маринов пропусна от няколко метра да донесе победата на ЦСКА 1948.

ЦСКА 1948 - Беласица (Петрич) 1:1