Поморие и Ботев (Гълъбово) поделиха точките

Отборите на ОФК Поморие и Ботев (Гълъбово) завършиха при резултат 0:0 в мач от 4-ия кръг на Втора лига. Първото полувреме премина при изключително равностойна игра. В 10-ата минута Иван Цачев се разписа, но попадението бе правилно отменено заради засада. Поморие имаше възможност да поведе след удар на Борис Тютюков, който обаче мина встрани от целта.

Втората част отборът на Поморие бе по-добрият тим, но Живко Жеков пропусна сам срещу вратаря. В 70-ата минута Иван Цачев остави гостите с човек по-малко. В края на срещата Лемперов и Жеков пробваха удари от дистанция, но и двата опита не намериха вратата на Марин Орлинов.