Брюж продължава без грешка (видео)

Отборът на Брюж отпадна рано-рано в квалификациите на Шампионската лига, но се представя много убедително в местното първенство. Снощи белгийският гранд надви с 2:1 като гост Зюлте-Варегем и с пълен актив от 9 точки оглавява класирането.

Новото попълнение Еманюел Денис откри резултата в 22-ата минута, засичайки центриране от левия фланг. В началото на втората част Йеле Фосен от дузпа вкара втори гол за Брюж, а малко след това Аарон Исека отбеляза почетното попадение за домакините.

Преди този мач Зюлте-Варегем също имаше две победи. Другият отбор без загубена точка до момента е Шарлероа.

ЗЮЛТЕ-ВАРЕГЕМ - БРЮЖ 1:2
0:1 E. Денис (22)
0:2 Й. Фосен (48) д.
1:2 А. Исека (53)