Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Ураганен старт за Торо

Отборът на Торино прегази Трапани в първия си официален мач за сезон 2017/2018 година. "Биковете" смазаха със 7:1 своя съперник в мач от третия кръг на Купата Италия. Капитанът на Торо Андреа Белоти откри головата си сметка още в 12-ата минута. Изненадващо няколко минути по-късно Фацио изравни. До края на срещата истински ураган се стовари върху гостите, които изпаднаха от Серия "Б" преди два месеца. Белоти центрира, а Фацио си отбеляза автогол в 27-ата минута. В 35-ата минута Алехандро Беренгер се разписа в дебюта си.
Четири минути след това Белоти, който бе наблюдаван от спортния директор на Милан Масимилиано Мирабели, вкара втория си гол в мача. Както е известно, "росонерите" искат да го имат в състава си, но Урбано Кайро не сваля цената от 100 милиона евро. Тези попадения със сигурност правят целта на Мирабели и Милан още по-тежка.

Малко преди края на първата част Оби Микел също се разписа в мрежата на гостите за 5:1.

През втората част Яго Фалке вкара шести гол в 70-ата минута,  а Лоренцо Силвестри оформи крайното 7:1 в 88-ата минута.

Момчетата на Синиша Михайлович продължават напред в турнира, където ще срещнат победителя между Карпи и Салернитана, които играят утре.