Пирин писа шестица на Германея

Отборът на Пирин (Благоевград) победи с 6:1 Германея (Сапарева баня) в контрола играна на базата в село Рилци. Цял мач за "орлетата" изигра дошлият на проби юноша на Арсенал Конър Хендерсън. Младежкият национал на Ейре остави добри впечатления с играта си. Головете за победата вкараха Димитър Благов (13), Станислав Костов (16), Анди Рения (49), Дани Младенов (51-дузпаи 79), както и Аймен Суда в 66-ата минута. За Германея точен бе Георги Славков- Рууни в 56-ата минута. Той вкара страхотен гол с удар от 20 метра.
Наставникът на Пирин пусна в игра през първото полувреме титулярите. От тях през второто полувреме на терена останаха Хендерсън и Костадинов.