100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Божидар Краев влезе резерва при обрат на Мидтиланд срещу поляци

Бившият футболист на Левски Божидар Краев влезе като резерва в 75-ата минута в мача от третия предварителен кръг на Лига Европа между неговия Мидтиланд и полския Арка Гдиня.

Датският му тим губеше с 0:1 към този момент, след като Собиерай откри с глава в 59-ата минута. С влизането на Краев настъпи пълен обрат. Първо в 77-ата минута Тадеуш Соча си отбеляза нелеп автогол. Александер Сьорлот в 90-ата донесе победата за датския тим, който се класира за плейофите за влизане в Лига Европа с общ резултат 4:4 и повече голове на чужд терен.