Септември (Симитли) отнесе Пирин (Разлог) в контролна среща

Третодивизионният Септември Симитли вкара три безответни гола на Пирин Разлог в контролна среща играна тази вечер. Двубоят се игра на стадион "Септември" в Симитли.

Още в началото на мача дамакините като в първите минути Даниел Гогов удари греда и пропусна да открие резултата. Той вчера се завърн ав родния си град ,след като в последната година бе играч на Миньор Пк. Борислав Хазуров излезе сам срещу вратата и откри резултата след 20 минути игра. Минута преди края на полувремето Смаил Креболиев отбеляза второто попадение за Септември Симитли.

В 55-тата минута, малко след началото на второто полувреме Даниел Гогов бе точен за класическото 3:0. Това бе и първата среща за отбора от Симитли без най-добрия футболист на тима Антон Гущеров, който вчера подписа с ЦСКА 1948.