Моци: Знаехме ги, играят на контра само с Нвакеме и капитана, направихме 5 грешки и ни вкараха 3 гола

Защитникът на Лудогорец Козмин Моци бе много разочарован от нелепото отпадане на орлите от ШЛ. Разградчани биха Апоел с 3:1 на реванша, но след поражение с 0:2 от Израел напуснаха надпреварата.

“Когато получиш гол, малко по-трудно е да мислиш и играеш с глава. Правим много добри 45 минути, десет минути след почивката вкарваме трети гол и 2-3 минути след това допускаме.

Когато получиш гол, знаем, че трябва да вкараме и тръгваме напред. Така можеха да реализират още два-три пъти. Когато трябва да вкараш, мислиш само за атака, а не за защита. Бяхме сигурни, че ще бием днес. Те играят само на контраатака с Нвакеме и капитана. Но една грешка в защита и всичко приключи.

Апоел вкара три гола от наши грешки. За 180 минути направихме пет грешки и ни вкараха три гола. Отпаднахме от ШЛ, но имаме още един шанс за Лига Европа”, обяви Моци.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg