Фиорентина надви Айнтрахт (Брауншвайг) в интригуваща контрола

Отборът на Фиорентина записа победа над Айнтрахт (Брауншвайг) в контролна среща, играна в Залцгитер, Германия. Двата тима направиха интригуващ сблъсък с пет гола в двете врати, но в крайна сметка гостите триумфираха с 3:2.

Фиорентина поведе в началото на първото полувреме с два бързи гола на Федерико Киеза в 10-ата и 12-ата минута.

Айнтрахт обаче върна едно попадение чрез Онел Ернандес в 26-ата минута, а отново той в 67-ата минута докара нещата до 2:2.

Италианците все пак успяха да се доберат до успеха в 77-ата минута, когато Никола МИленкович се разписа за крайното 2:3.

Фиорентина ще има още една проверка на германска земя. Тя ще бъде срещу Волфсбург на 6 август. ЗА Айнтрахт пък в събота предстои двубой от 2-ия кръг на Втора Бундеслига срещу Хайденхайм.