Рома срази Тотнъм в късен трилър (видео)

Отборът на Рома победи Тотнъм с 3:2 в двубой от приятелския турнир “International Champions Cup”  в САЩ. Успехът дойде след късен гол на Марко Туминело, а в минутите преди това двата тима представиха на зрителите на “Ред Бул Арена” в Ню Йорк истински трилър.

Дебют за “вълците” направи Александър Коларов, който се присъедини към италианския тим от Манчестър Сити в събота. Той получи жълт картон през първото полувреме. Диего Пероти откри от дузпа в 13-ата минута. В 70-ата дебютантът с екипа на Рома Ченгиз Ундер удвои след грешка в защитата на “шпорите” и изглеждаше сякаш италианския тим ще постигне лесен успех.

Три минути преди края на редовното време Хари Уинкс намали, а в 90-ата Винсент Янсен изравни. Двубоят отиваше към дузпи, когато 18-годишният Туминело засече отблизо в мрежата подаване от фланга на Кевин Строотман.