Един гол реши Интер - Лион в Китай (видео)

С гол на Стеван Йоветич отборът на Интер надви Лион с 1:0 във втората си проверка от турнето в Китай. Мачът беше част от “Интернешънъл чемпиънс къп” и се игра на стадиона в Нанкин. Националът на Черна гора се разписа в 74-ата минута след отлична асистенция на Жоао Марио, последвала грешка на футболист на френския тим. Тимът на Лучано Спалети се представи много по-добре и заслужено се поздрави с успеха. Особено силно за “нерадзурите” беше второто полувреме.

В първата си контрола на китайска земя Интер направи 1:1 с Шалке 04. Следващият съперник в Азия ще е Байерн (Мюнхен), като срещата ще бъде в Сингапур в четвъртък (27 юли).

ИНТЕР - ЛИОН 1:0
1:0 Йоветич (74)