Отборът на Братята стана шампион на България по баскетбол 3х3

Отборът на Братята стана шампиони на България по баскетбол 3х3. Любомир и Иван Лилови, Ивко Ивков и Ивайло Вучков спечелиха 3х3 Бългapия Typ 2017, чийто финал се проведе в София. С много усмивки, приятелско отношение и хубави мачове 15-те отбора, класирали се за финалите, превърнаха събитието в баскетболен празник. Във финала Братята победиха друг отбор, тясно свързан с баскетбола в Ботевград - 3х3 Team Sofia, съставен от Радослав Кочев, Филип Каменов и Ростислав Тончев с 21:16. Третото място остана за Близнаците в състав Милен и Тодор Захариеви, Ангел Пейчинов и Станислав Славейков. С успеха си във финалите в София Братята придобиха право в началото на месец август да се състезават в квалификационен турнир Чалънджър турнир от сериите на ФИБА в Румъния.