Пирин (ГД) спря серията от загуби в контролите

Отборът на Пирин (Гоце Делчев) завърши наравно 1:1 със седмия в македонския елит Победа Прилеп. Контролата се игра на терените на хотелски комплекс "Пири" в Банско и с нея приключи лагера на Победа в планинския курорт.

Ремито е наистина престижно за възпитаниците на Йордан Боздански ,които до момента имаха 4-ри загуби в контролите. Виктор Шишков откри за неврокопчани от дузпа само след 6 минути игра. Тябе отсъдена за нарушение срещу Живко Грозданов. Деян Цветаноски изравни за македонците в 41-та минута. След час игра Иван Макриев получи червен картон и Пирин Гоце Делчев завърши с 10 човека мача, тъй като такава бе договорката между двамата треньори.

Дебют за неврокопчани напарвиха бившите футболисти на Вихрен Захари Димитров и Илия Длагонски.