ЦСКА 1948 с първа победа в контролите

ЦСКА 1948 постигна първа победа по време на лятната подготовка, след като се наложи над Марек (Дупница) с 2:1. "Червените" диктуваха играта през по-голямата част от мача и заслужено се поздравиха с успеха.

Костадин Хазуров откри резултата в 12-ата минута на мача. В началото на втората част гостите от Дупница изравниха с попадение на Кристиян Здравков. Малко след него Давид Стоянов проби защитата на Марек и донесе победата на ЦСКА 1948.

Наставникът на "червените" Валентин Илиев започна двете полувремена с два различни състава. В игра видяхме и новото попълнение Ивайло Цветков.

В следващата си контрола ЦСКА 1948 приема Хебър (Пазарджик) на 26 юли (сряда) на ст. „Герман“.

Стартов състав на ЦСКА 1948: 66. Ивайло Сайков, 6. Кирил Котев, 25. Герман Петров, 19. Денис Пидев, 16. Милен Кикарин, 22. Милен Иванов, 4. Радослав Димитров, 8. Георги Кънчев, 21. Марио Димитров, 20. Георги Младенов, 9. Костадин Хазуров

Смени през второто полувреме: Калоян Стефанов, Сава Савов, Ивайло Цветков, Веселин Васев, Георги Божилов, Йоан Маринов, Илия Джамов, Борислав Ангелов, Давид Стоянов, Стоян Маринов, Борислав Трендафилов