Чиликов стартира с равенство

Бившият голмайстор на Левски Георги Чиликов дебютира с равенство 0:0 начело на Оборище (Панагюрище). Тандемът Чиликов - Димитър Телкийски не успя да изведе отбора си до трите точки в домакинството на Монтана от първия кръг на Втора лига. На стадион "Орчо Войвода" липсваха головите положения. Новото попълнение на домакините Цветомир Цонков още в първите минути си изпроси дежурния жълт картон.

През втората част поредно завръщане на Монтана направи Мирослав Антонов, но головете така и не паднаха в двете врати.

През миналия сезон Оборище записа осем победи и едно нулево равенство в последните си девет двубоя на своя стадион. Именно доброто представяне пред своя публика помогна на отбора да остане във Втора лига. За тима на Монтана бе важно да стартира завръщането си във втория ешелон без поражение, тъй като амбициите на отбора са, да се върне в елита още този сезон.

Оборище (Панагюрище) - Монтана 0:0

снимка:pia-news.com