Септември и Хебър не се победиха в Крупник

Отборите на Септември Симитли и Хебър завършиха наравно 1:1 в контролна футболна среща, играна на терена в село Крупник.

Гостите от Пазарджик поведоха след само седем минути игра. Точен бе Атанас Велев - Крауча. Той засече отблизо центриране на Лачов. До края на полувремето пропуски направиха Борислав Хазуров за домакините и отново Велев за Хебър. В 55-ата минута от дузпа Хазуров изравни и оформи крайното 1:1. Възпитаниците на Спас Стоименов имат в четири контроли една победа, две равенства и една загуба от Славия в София.

Следващата контрола за отбора от Симитли е в събота срещу Рилски спортист в Самоков, а Хебър ще завърши лагера си в Благоевград също в събота с контрола с юношите на Левски до 19 години. Срещата ще се играе на терените на Ивайло Андонов край село Покровник.