Муриел бележи при победа на Севиля в Япония (видео)

Отборът на Севиля записа първа победа на азиатска земя след 3:1 над японския Сересо (Осака). Тимът на Едуардо Берицо се наложи след две попадения на Висам Бен Йедер и едно на новото попълнение Луиш Муриел. Испанците играха по-силно преди почивката, удариха греда, а в края на полувремето Бен Йедер откри резултата, възползвайки се от грешка на вратаря.

В 55-ата минута Бен Йедер удвои от дузпа, извършена срещу Хоакин Корея. В края на мача Муриел оформи крайното 3:1 след нова грешка в японската отбрана. “Бяло-червените” андалусци доминираха и пресираха много добре като за първа среща от предсезонната си подготовка. Новото попълнение от Манчестър Сити Нолито ще пристигне утре в Страната на изгряващото слънце.