Двама братя се разправиха с Локо Сф при представянето на "червено-черните" (видео)

Втородивизионният Локомотив София загуби с 1:2 (0:0) като домакин на новака във втория ешалон Струмска слава в контролна футболна среща, на която столичани представиха отбора си за новия сезон.
Борислав Николов откри резултата за радомирци с добавка отблизо в 49-ата минута, а шест минути по-късно неговият брат Николай Николов удвои с глава.

Домакините натиснаха, но в средата на второто полувреме Александър Александров нацели напречната греда с шут от границата на пеналта. Пет минути преди края Николай Цветков все пак върна едно попадение с изстрел от 20-ина метра, а в самия край локомотивци направиха още един пропуск и не успяха да избегнат поражението.