Монтана и Банско с равенство, Миро Антонов пропусна дузпа

Монтана и Банско завършиха наравно 1:1 в контролна среща. Капитанът Иван Михов откри за Монтана в 24-aта минута, а Ивайло Цурев в 47-aта изравни след центриране на Георги Фикийн. Седем минути преди края на мача вратарят на Банско - Ангел Юсев, спаси дузпа на Мирослав Антонов.

Това беше първа контрола за Банско за лятото и последна за Монтана по време на лагера в курортния град. Дебют за Банско направи бившият футболист на Марек и Калиакра - Илиян Чавдаров, а минути преди началото на мача стана ясно, че опитният Руслан Иванов си е тръгнал в посока Кариана Ерден.