Дъндолк и Розенборг не се победиха

Ирландският Дъндолк и норвежкия Розенборг завършиха наравно 1:1 в първа среща от втория предварителен кръг на Шампионската лига, играна на “Ориел Парк”.

Всичко най-интересно в този мач се сручи през първата част. Домакините от Ирландия откриха чрез Дейвид Макмилън в 18-ата минута, но гостите успяха да изравнят в края на полувремето благодарение на гол на Торе Региниусен. Голямата звезда на норвежкия тим Никлас Бендтнер игра пълни 90 минути, но не успя да помогне на своя тим да победи.

Така скандинавците си осигуриха удобен резултат за продължаване напред. Реваншът е на 19 юли в Трондхайм.