Ред Бул Залцбург тръгна мощно към групите на ШЛ (видео)

Отборът на Ред Бул Залцбург стартира мощно в първия предварителен кръг на Шампионската лига. Австрийският тим разгроми като гост с 3:0 в първия мач Хибърниънс.

Головете за отбора от Залцбург отбелязаха Валон Бериша от дузпа в 32-ата минута, макар вратарят да хвана посоката на топката, южнокореецът Хи-Чан Хванг само три минути по-късно с удар между куп играчи на домакините, и Мунас Дабир в 54-ата, след като топката рикошира в тялото му и влезе във вратата на злощастните домакини.

Ред Бул завърши мача с човек по-малко, след като Бериша беше изгонен в 87-ата минута и ще пропусне реванша в Залцбург.