Созопол удари Локо Сф в груб мач

Созопол победи Локомотив (София) с 2:1 в много груб контролен мач, игран на неутралния терен в Благоевград. Морският тим поведе от дузпа в 17-ата минута.

Полувремето завърши 1:1, след като Александър Александров изравни в 30-ата минута. Още през първата част бе изгонен играч на Созопол за груба проява с правото на смяна. До края на мача жълтите картони набъбнаха на над 10. В предпоследната минута от мача бе отсъдена втора дузпа в полза на Созопол, след като топката се удари в ръката на локомотивски защитник. Столичани претендираха, че нарушението е било извън наказателното поле. От втория 11-метров удар Созопол стигна до победата с 2:1.