Царско село надви Локо (Пловдив) с 3:2 (видео+галерия)

Отборът на ФК Царско село 2015 победи на своя стадион Лoкомотив (Пловдив) с 3:2 в контролна среща. Преди двубоя футболистите на двата отбора почетоха паметта на легендарния футболист на "черно-белите" и националния отбор на България Аян Садъков, който почина в събота. "Смърфовете" поведоха в резултата още в 8-ата минута с гол на Мартин Камбуров след извеждащо подаване на Бедиме. В 39-ата минута футболистите на Царско село изравниха за 1:1.

Царско село - Локомотив (Пловдив) Три минути по-късно играчите на Войн Войнов поведоха с 2:1 след попадение на Веселин Марчев, възползвал се от подаване на Мартин Камбуров. В последната минута на първата част Царско село изравни с гол от дузпа. Второто полувреме започна с двуостра игра и в 55-ата минута Веселин Марчев стреля опасно, но вратарят на домакините отби удара му. Футболистите на Царско село стигнаха до успеха в 82-ата минута. След неразчетено връщане към Илко Пиргов топката попадна във футболиста на домакините Светослав Диков, който вкара гол и донесе победата на своя тим за 3:2.