Очаквайте: Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Минчева спечели сребърен медал на 25 м пистолет на СП по спортна стрелба за юноши и девойки

Българката Мирослава Минчева спечели сребърен медал на 25 метра пистолет на Световното първенство по спортна стрелба за юноши и девойки в Зуул (Германия). 17-годишната Минчева завърши с 35 точки във финалната осмица, като отстъпи драматично само с точка на шампионката Лицзя Цао (Китай). Българката имаше аванс от 33:31 преди решаващите пет изстрела, но в последната серия 19-годишната Цао не допусна грешка, докато Минчева направи три пропуска и така българката остана втора.