ЦСКА-София спечели турнира Никола Котков

Юношите на ЦСКА-София от набор 2004 отново са шампиони. Момчетата на Атанас Борносузов спечелиха турнира в памет на Никола Котков- Котето и Атанас Михайлов- Начко, в който всички останали отбори играха със своите футболисти от набор 2003.

"Червените" победиха ДИТ Спорт с 2:1 във финала. До почивката "червените" водеха с два гола, след като точни бяха Ясен Цеков и Георги Иванов, а пет минути преди края на срещата ДИТ върна едно попадение.

С трите гола, който отбеляза в трите мача от турнира, Ясен Цеков грабна приза за голмайстор на надпреварата, пише сайтът на "червените".

ЦСКА-София 2004 завършва сезона с три трофея, след като тимът стана шампион на своята зонална група с 22 победи в 22 мача, а през февруари спечели турнира "София Къп".