Десподов за Левски: Пощадихме ги, седят само отзад, но така не става

Младият нападател на ЦСКА-София Кирил Десподов обяви защо червените бият толкова категорично сините във втори пореден мач.

"Раздадох се за отбора. Гледахме да играем колективно. Мисля, че пощадихме Левски. Можеше и още. Можеше да е 3:0 на полувремето. Каранга изпусна два пъти, още някой… Дадохме им шанс да си помислят на полувремето за нещо. Вкарваш гол в първата минута, дава ти самочувствие. Ние владеехме повече топката, а те седяха отзад и чакаха на контраатака, но така не става.

Ние преди мача си говорехме, че трябва да победим. Като играем колективно, като един юмрук, нещата се получават.

Виждаме, че вървим нагоре. Лудогорец ги изпуснахме. Не ме е яд, че не вкарах днес. Радвам се, че победихме", коментира Десподов пред cska.bg гръмката победа с 3:0 над Левски.