Кариана без проблеми срещу Севлиево

Кариана (Ерден) завърши сезона в Северозападната Трета аматьорска лига с 2:0 у дома над Севлиево. Двубоят бе от 29-ия кръг на първенството. В последния кръг селекцията на Атанас Джамбазки почива. Днес отборът му бе по-добрият и заслужено спечели. Победата не дойде лесно обаче.

До почивката липсваше завършващият удар на атаките. Гостите също не сътвориха нищо запомнящо се. В 48-ата минута севлиевският вратар фаулира Ангел Русев и съдията отсъди дузпа, чрез която Борис Борисов откри резултата. После той уцели и гредата.

Всичко приключи в 78-ата минута, когато Евгени Игнатов прехвърли защитата, сервирайки топката на Русев, който оформи крайното 2:0. Така състава от Ерден затвърди второто си място в класирането.