Локо (Сф) изпрати сезона с разгром

Локомотив (София) разби с 4:1 Банско във визитата си от последния 30-и кръг на Втора лига. Така "железничарите" завършиха сезона на шесто място с актив от 47 точки.

Момчетата на Явор Вълчинов поведоха в края на първата част, когато Димитър Георгиев бе точен. Той се разписа в 43-ата минута, Александър Горанов удвои в 52-ата минута с второто си попадение за сезона. Голмайсторът Георгиев вкара своя втори гол в мача и общо 18-и за сезона в 73-ата минута. Таранът спечели голмайсторския приз във втория ешелон. Пет минути преди края Александър Александров вкара четвърти гол за "червено-черните", а в последната минута бившият голаджия на Локомотив Калоян Бонев прати топката във вратата на Александър Любенов за крайното 1:4.

Миналогодишният голмайстор на Локо (Сф) завърши сезона с две попадения от 12 мача за Банско тази пролет. Тимът му пък още преди няколко седмици отпадна в Трета лига.

Банско - Локомотив (София) 1:4
0:1 Димитър Георгиев (43)
0:2 Горанов (52)
0:3 Димитър Георгиев (73)
0:4 Александров (85)
1:4 Калоян Бонев (90)