Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Левски съсече Славия при юношите и помогна на ЦСКА-София в битката за титлата

Отборът на Левски победи с 2:0 Славия в дербито на 28-ия кръг на Елитната юношеска група до 19. През първата част “белите” пропуснаха дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Георги Чукалов. Мартин Семерджиев не успя да преодолее вратаря Димитър Шейтанов, който отрази удара му. След почивката “сините” стигнаха до успеха с две попадения. Първо Атанас Кабов, който през целия двубой бе най-опасният футболист на домакините, откри след отлично изпълнение от фаул, а в края на мача Николай Ковачев подпечата победата на тима си след многоходова комбинация.

Със загубата си Славия изгуби първата позиция в класирането за сметка на ЦСКА-София. “Белите” са с 66 точки на втора позиция, докато “червените” са лидери с 69. Левски от своя страна е пети с 54.