Балкан писа шестица на Свобода (Пещера)

Балкан разби с 6:0 Свобода Пещера в двубой от 32-ия кръг на Югозападната трета лига. Срещата бе от изключителна важност за домакините, тъй като трите точки гарантираха оставането им в групата.

Още с първия съдийски сигнал, футболистите на Иван Редовски взеха инициативата. Полувремето завърши при резултат 0:0, след като реферите отмениха гол на домакините.

През втората част Балкан вдигна още повече оборотите и Здравко Атанасов направи вратаря на гостите безпомощен в 54-тата минута . Този гол успокои играта на Балкан . На терена се появи Ивайло Златев, който след няколко минути игра беше най-съобразителен и покачи резултата.

Последваха минутите на голмайстора в групата Цветомир Цаковски, който в рамките на пет минути реализира хеттрик, с което ознаменува добрата си игра през целия сезон. В края на срещата Ивайло Златев оформи крайния резултат - 6:0 за Балкан.