Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Септември с очаквана победа над Чавдар

Септември Симитли победи с 2:0 Чавдар Етрополе в среща от 32-ия кръг на Югозападната трета лига. С тази победа отборът от Симитли запази разликата от 2 точки от лидера Струмска слава два кръга преди края.

Борислав Хазуров откри резултата за домакините след десет минути игра. Последваха куп от пропуски на Септември, като дори Хазуров пропусна положение на празна врата. И след почивката картината на стадиона  в Симитли не се промени, но 5 минути преди края на мача Андон Гущеров от фаул вкара и втория гол. Той бе отсъден за нарушение срещу Симеон Бояджиев. Домакините бяха водени от Методи Илиев в тази среща , заради наказание на наставника Спас Стоименов. Заради наказание не игра и титулярният централен защитник Ивайло Иванов.