Белчев: Припряни действия, неувереност и груби грешки ни лишиха от победата за пореден път

Наставникът на ЦСКА-София Стамен Белчев не бе много доволен от равенството (1:1) като гост на Лудогорец. Специалистът обяви, че неговият тим е можел да спечели, но груби индивидуални грешки за пореден път са коствали победата.

Освен това треньорът на червените категорично заяви, че червените ще бъдат допуснати до евротурнирите. "ЦСКА ще играе в Лига Европа", сигурен е Белчев.

"Мисля, че днес през по-голямата част от мача стояхме добре. Имахме ситуации, след които можехме да се поздравим с победа, но неумението ни попречи.

Радостно е, че създаваме положения. За съжаление припряните действия и неувереността на някои футболисти за пореден мач ни костваха победата. Нямаме комплекс от Лудогорец - ние сме ЦСКА.

По-голямата част от мачовете, в които не побеждаваме, допускаме груби индивидуални грешки. За съжаление за пореден път индивидуалните грешки не ни позволиха да се поздравим с победата.

Централните защитници трябва да се освобождават по-бързо от топката, а не да влизат в единоборства, после лошо изчистване на вратаря и грешките се натрупват", коментира Белчев ситуацията, при която Дяков вкара в червената врата след шут от над 40 метра.

"Няма как ръководството да е доволно. Подобрихме постоянството в играта, но за съжаление не ни достигна да имаме и постоянни резултати. Това е за момента.

Изцяло се фокусирам върху двата мача до края. Нека свършат и след тях ръководството трябва да каже дали оставам", добави треньорът, който през пролетта значително подобри играта на ЦСКА-София.